| اندازه جدول | سفارشی |
|---|---|
| حداکثر بار | 100 کیلوگرم |
| قدرت | 750 وات |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز |
| استاندارد تست | Mil-std-810، IEC60068-2-64، RTCA DO-160، IEC 61373 |
| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| زور | 2000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| نیروی سینوسی دارای رتبه | 20000n |
| نیروی تصادفی رتبه بندی شده | 20000n |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| حداکثر شتاب | 100 گرم |
| زور | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن تا 200000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x,y,z |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| ظرفیت بار | 50 کیلوگرم |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 20 هرتز تا 2000 هرتز |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| وزن | 200 کیلو گرم |
| مدل | لرزشگیر فرکانس بالا |
| درخواست | materila، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانه |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| تضمین | 1 سال |
| صنایع قابل استفاده | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| زور | 10000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | ارتعاش افقی عمودی |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| منطقه تست | 1000 لیتر |
|---|---|
| محدوده دما | -40 ~ + 150 درجه |
| محدوده رطوبت | 20 تا 98 درصد |
| اسکیت باز | لرزشگیر |
| حالت لرزش | سینوسی، تصادفی، شوک |