| استاندارد تست | UN38.3، IEC62133، JIS D 1601، MIL-STD-810G |
|---|---|
| برنامه | ماژول های باتری لیتیوم یونی |
| قدرت | الکترونیکی |
| جهت ارتعاش | سه محور X,Y,Z |
| لرزش | 3 محور |
| vibration force | 600kgf |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| نیروی شوک | 1200 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | تست ارتعاش افقی عمودی |
| استاندارد | استاندارد ISTA |
| برنامه | بسته بندی |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| محدوده فرکانس | 3-3500 هرتز |
|---|---|
| رنگ | آبی |
| قدرت | 750 وات |
| استاندارد تست | Mil-std-810، IEC60068-2-64، RTCA DO-160، IEC 61373 |
| مواد | فولاد |
| نیروی ارتعاش | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| برنامه | لوازم الکتریکی |
| نام دیگر | لرزشگیر |
| تست کنید | سینوسی، تصادفی، شوک |
| نام محصول | میز لرزش |
|---|---|
| مدل | ES-10 |
| فرکانس | 3 هرتز تا 2000 هرتز |
| اندازه جدول | سفارشی |
| شتاب | 100 گرم |
| حداکثر شتاب آرمیچر | 100 گرم |
|---|---|
| مدل | سری ES |
| محدوده فرکانس | 3 هرتز - 2000 هرتز |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| حداکثر بار | 300 کیلوگرم |
| زور | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| زور | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| زور | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |