| نیروی ارتعاش | 10 کیلو |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| اندازه سیم پیچ در حال حرکت | dia. دیا 240mm 240 میلی متر |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| میز لغزنده | 600*600 میلی متر |
|---|---|
| جهت ارتعاش | محور Z |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
| استاندارد تست | IEC62133 |
| تست شوک | نیمه سینوسی، ذوزنقه ای، موج دندانه ای |
| محدوده فرکانس | 3-3500 هرتز |
|---|---|
| سرعت نامی | 1.2 متر بر ثانیه |
| تضمین | 1 سال |
| حداکثر بارگذاری | 70 کیلوگرم |
| نوع | عمودی &x,y,z |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
|---|---|
| درخواست | باتری |
| استاندارد تست | IEC 60068-2-64 |
| شتاب | 100 گرم |
| آزمون | شوکه شدن |
| میز لغزنده | 600*600 میلی متر |
|---|---|
| جهت ارتعاش | محور Z |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
| استاندارد تست | IEC62133 |
| تست شوک | نیمه سینوسی، ذوزنقه ای، موج دندانه ای |
| میز لغزنده | 600*600 میلی متر |
|---|---|
| جهت ارتعاش | محور Z |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
| استاندارد تست | IEC62133 |
| تست شوک | نیمه سینوسی، ذوزنقه ای، موج دندانه ای |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| استاندارد تست | استاندارد iec 60068 |
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بعد داخلی | W900xH500xD600mm |
|---|---|
| بعد خارجی | W1400xH950xD1200mm |
| حجم | 270 لیتر |
| تست سالین | NSS ACSS |
| حجم اسپری | 1.0 ~ 2.0ml /80cm2 /h |
| Table Size | 200*200mm |
|---|---|
| max. load | 10kg |
| test standard | IEC60068-2-27 |
| acceleration range | 150~15000m/s2 |
| pulse width | 0.6~18 |
| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |