| دقت | ± 1% |
|---|---|
| قدرت | 15 کیلووات |
| کلاس حفاظت | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| مبردها | R404A یا معادل آن |
| نرم افزار | TT-5166 |
|---|---|
| رابط | USB/RS232 |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| وزن | 450 کیلوگرم |
| درجه حرارت | -70-150 ℃ |
| دقت | 0.1 |
|---|---|
| قدرت | 8 کیلو وات |
| ولتاژ | 380 V |
| ابعاد داخلی | W500*H600*D500mm |
| حجم | 150 لیتر |
| internal dimension | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| volume | 80L |
| Temperature range | -40~150C |
| Humidity Range | 20~98%rR.H. |
| inner material | SUS304 Environmental Test Chamberstainless steel |
| دقت | ± 1% |
|---|---|
| قدرت | 20 کیلووات |
| کلاس حفاظت | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| ابعاد داخلی | W2000*H2000*D2000mm |
| دقت | ± 1% |
|---|---|
| قدرت | 20 کیلووات |
| ولتاژ | 380 V |
| مبردها | R404A یا معادل آن |
| سوراخ تست | Dia. دیا 50mm 50 میلی متر |
| دقت | ± 1% |
|---|---|
| قدرت | 18 کیلو وات |
| ولتاژ | 380 V |
| ابعاد داخلی | W2000*H2000*D2000mm |
| حجم | 8000 لیتر |
| قدرت | 20 کیلووات |
|---|---|
| ولتاژ | 380 V |
| مبردها | R404A یا معادل آن |
| سوراخ تست | Dia. دیا 50mm 50 میلی متر |
| رابط ارتباطی | RS232, R485 |
| دقت | ± 1% |
|---|---|
| قدرت | 20 کیلووات |
| ولتاژ | 380 V |
| ابعاد داخلی | W2000*H2000*D2000mm |
| حجم | 8000 لیتر |
| منبع تغذیه | AC 220v / AC380 |
|---|---|
| فشار ساقه | 0.0kg/cm~2.0 kg/cm (+101.3Kpa) |
| محدوده دما | 100ºC~135ºC |
| فشار نسبی | نمایش مقادیر روی گیج فشار |
| فشار مطلق | 100 Kpa + مقادیر نمایش داده می شود |