| ابعاد داخلی | W400xH500xD400mm |
|---|---|
| محدوده دما | -40 تا 150 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 15٪ ~ 98٪ RH |
| دقت دما | 0.5 درجه سانتیگراد |
| دقت رطوبت | ± 2.5٪ RH |
| بعد داخلی | W1000xH1000xD1000mm |
|---|---|
| بعد خارجی | W1200xH1900xD1300mm |
| حجم | 150 لیتر |
| محدوده دما | -20 تا 150 درجه سانتیگراد |
| دامنه رطوبت | 20٪ ~ 98٪ R.H. |
| ابعاد داخلی | W600*H750*D500mm |
|---|---|
| حجم | 225 لیتر |
| نوع نمایشگر | صفحه نمایش لمسی قابل برنامه ریزی |
| قطر سوراخ آزمایش | Dia. دیا 50mm 50 میلی متر |
| رابط ارتباطی | Rs232 |
| بعد داخلی | 1000x1000x1000 میلی متر |
|---|---|
| بعد خارجی | 1600x1900x1400 میلی متر |
| جریان تست JIS | 1.8 لیتر در دقیقه تا 3.9 لیتر در دقیقه (RT-1000A)، 24.5 لیتر در دقیقه تا 39.2 لیتر در دقیقه (RT-1000 |
| فشار تست JIS | 0.1kgf/cm2 تا 0.3 kgf/cm2 (RT-1000A)، 1kgf/cm2 تا 3 kgf/cm2 (RT-1000B) |
| کاهش سرعت تست | 1 تا 1.5 میلیمتر/دقیقه (IPX1، IPX2)، 3 تا 3.5 میلیمتر/دقیقه (IPX3، IPX4) |
| ابعاد داخلی | سفارشی |
|---|---|
| درخواست | آزمایشگاه |
| عملکرد | تست آب و هوای پیری |
| محدوده دما | -70 تا 150 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 20٪ ~ 98٪ R.H. |
| ابعاد داخلی | اندازه سفارشی |
|---|---|
| عملکرد | تست رطوبت دما |
| محدوده دما | -70 تا 150 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 20~98% R.H. |
| قفسه نمونه | اختیاری |
| محدوده دما | -40C~150C |
|---|---|
| دامنه رطوبت | 20٪ ~ 98٪ R.H. |
| دقت دما | 0.5 درجه سانتیگراد |
| دقت رطوبت | ± 2.5٪ RH |
| دقت تحلیلی | 0.1 درجه سانتی گراد; 0.1٪ RH |
| مواد | SUS304/SS316 |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V ± 10% 50~60HZ |
| حجم | 80 لیتر / 160 لیتر / 300 لیتر / 500 لیتر / 1000 لیتر |
| کنترل کننده | کنترلر قابل برنامه ریزی صفحه نمایش لمسی LCD |
| قفسه | 2 عدد / قابل تنظیم |
| قدرت | 15 کیلووات |
|---|---|
| ولتاژ | 380 V |
| ابعاد داخلی | W2000*H2000*D2000mm |
| حجم | 8000 لیتر |
| محدوده دما | -70 تا 200 درجه سانتیگراد |
| دقت | ± 1% |
|---|---|
| قدرت | 30 کیلو وات |
| ولتاژ | 380 V |
| ابعاد داخلی | W2000*H2000*D2000mm |
| حجم | 8000 لیتر |