| ابعاد داخلی | W600*H850*D800mm |
|---|---|
| حجم | 408 لیتر |
| محدوده دما | -70 تا 200 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 20~98% rR.H. |
| بندر تست | Dia. دیا 100mm 100 میلی متر |
| ابعاد داخلی | W400*H350*D350mm |
|---|---|
| حجم | 49 لیتر |
| محدوده دما | -65 تا 150 درجه سانتیگراد |
| زمان بازیابی دما | در عرض 5 دقیقه |
| زمان تبدیل | در 5S |
| دقت | 0.05 |
|---|---|
| قدرت | 7 کیلو وات، AC380 ولت 220 ولت |
| کلاس حفاظت | IP66 |
| ولتاژ | 380 V |
| دمای پایین | -40 درجه سانتیگراد |
| ابعاد داخلی | W1000*H100*D1000mm |
|---|---|
| جلد | 1000 لیتر |
| محدوده دما | -70 تا 200 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 20~98% rR.H. |
| بندر تست | Dia. دیا 100mm 100 میلی متر |
| ابعاد داخلی | W600XH400XD450MM ؛ |
|---|---|
| حجم | 108 لیتر |
| معیار آزمون | ASTM B117 |
| غلظت NaCl | 5 ٪ |
| فشار | 1.0 ~ 6.0kgf/cm2 |
| ابعاد داخلی | W600*H750*D500mm |
|---|---|
| حجم | 225 لیتر |
| نمایش | صفحه نمایش لمسی قابل برنامه ریزی |
| دستگاه ایمنی | دکمه توقف اضطراری |
| کنترل کامپیوتر | بله |
| قدرت | 20 کیلووات، الکترونیکی |
|---|---|
| کلاس حفاظت | ip55 |
| ولتاژ | 380 V |
| ابعاد داخلی | W2000*H2000*D2000mm |
| حجم | 8000 لیتر |
| محدوده دما | -70 تا 150 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 20 ٪ ~ 98 ٪ RH |
| دقت دما | 0.5 درجه سانتیگراد |
| دقت رطوبت | 3.5% ± |
| یکنواختی دما | ± 2 درجه سانتیگراد |
| ابعاد داخلی | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| محدوده دما | -70 تا 150 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 20٪ ~ 98٪ R.H. |
| دقت دما | ± 0.5 ℃ |
| دقت رطوبت | ± 2.5٪ RH |
| بعد داخلی | W2000*H2000*D2000mm |
|---|---|
| حجم | 8000 لیتر |
| محدوده دما | -70 تا 200 درجه سانتیگراد |
| دامنه رطوبت | 20 ٪ ~ 98 ٪ RH |
| قطر سوراخ آزمایش | Dia. دیا 100mm 100 میلی متر |