| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| مواد بسته بندی | جعبه پلی چوبی |
| لرزش | افقی و عمودی |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| زور | 6KN |
|---|---|
| استاندارد | استاندارد JIS D1601 |
| نوع | الکترومغناطیسی |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| درخواست | هدایت شده |
| جهت ارتعاش | محور XYZ |
|---|---|
| موج ارتعاشی | سینوس تصادفی |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| اندازه جدول | 800*800 میلی متر |
| برنامه | LED، قطعات خودرو |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| قدرت | سیم 380V 3 فاز 5 |
| محدوده فرکانس (هرتز) | 3 ~ 3500 |
| سرعت امتیاز (متر بر ثانیه) | 1.8 1.2 1.2 |
| محدوده دما | -70C تا 150C |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 2000 هرتز |
| بار | 300 کیلوگرم |
| vibration force | 600kgf |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |