| استاندارد | mil-std 810G |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | 20 KN |
| استفاده | دستگاه تست ارتعاش |
| نام محصول | قیمت دستگاه تست ارتعاش الکترومغناطیسی |
| محدوده فرکانس | 2 تا 2500 هرتز |
| زور | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| frequency | 3~3500HZ |
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical+horizontal vibration |
| power | 380v 3 phase |
| نیروی تصادفی | 20 KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| Max. حداکثر load بار | 300 کیلوگرم |
| فرکانس | 5 تا 3000 هرتز |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| روش لرزش | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| کاربرد | قطعات الکتریکی |
| نیروی سینو | 20000N |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| Max. حداکثر Speed سرعت | 2.0m / s |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| درخواست | قطعات الکتریکی |
| نیروی سینوسی | 1000 نیوتن |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| نیروی ارتعاش | 20 KN |
|---|---|
| فرکانس | 5 تا 3000 هرتز |
| درخواست | LED، بسته، باتری |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| استفاده | آزمایش لرزش |
| نیروی سینوسی | 40 KN |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 85 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | ۵۰۰ کیلوگرم |
| استاندارد تست | استاندارد EN 60068-2-6 |
|---|---|
| درخواست | آزمایشگاه تحقیق و توسعه |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| مواد بسته بندی | جعبه پلی چوبی |
| لرزش | 3 محور |
| نیروی ارتعاش | 30000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
| درخواست | بسته باتری |
| استاندارد را برآورده کند | IEC 62133 |