| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بار | 300 کیلوگرم |
| زور | 40000n |
|---|---|
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بار | 500 کیلوگرم |
| محدوده فرکانس (HZ) | 3-3500 |
|---|---|
| شتاب نامی (m/s2) 0~1000 | 0 تا 1000 |
| نیروی سینوسی نامی | 1000 ~ 350000 |
| حداکثر بارگذاری | 70 تا 4500 کیلوگرم |
| سیم پیچ متحرک | 2.5 تا 300 کیلوگرم |
| زور | 3000N ~ 150000N |
|---|---|
| بعد | 730*550*650mm L*W*H یا سفارشی |
| اندازه جدول | 300*300 میلی متر |
| برنامه | قطعات خودرو |
| قدرت | AC380V ، 3 خط 5 فاز 5 |
| درخواست | materila، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانه |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| تضمین | 1 سال |
| صنایع قابل استفاده | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| نیروی ارتعاش | 20 KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| استاندارد | MIL STD 810G، MIL STD 810F |
| حداکثر جابه جایی | 51 میلی متر |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| vibration force | 6000N |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |