| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8 m/s |
| displacement | 65mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 600kg |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
|---|---|
| فرکانس | 5-3500 هرتز |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| استاندارد تست | ISO 16750-03، IEC 60068-2 |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3000Hz |
| نیروی ارتعاش | 3000 نیوتن |
|---|---|
| درخواست | باتری |
| استاندارد | استاندارد UN38.3 |
| نوع | الکترومغناطیسی |
| جهت ارتعاش | سه محور X,Y,Z |
| حداکثر نیرو | 2000 نیوتن |
|---|---|
| سطح نویز | کمتر از 70 دسی بل |
| ظرفیت بار | 50 کیلوگرم |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| ابعاد | 1000 میلی متر X 1000 میلی متر X 1000 میلی متر |
| ظرفیت بار | 50 کیلوگرم |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 20 هرتز تا 2000 هرتز |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| وزن | 200 کیلو گرم |
| مدل | لرزشگیر فرکانس بالا |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| کاربرد | قطعات الکتریکی |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| حداکثر سرعت | 2.5 M/s |
|---|---|
| حداکثر نیرو | 2000 نیوتن |
| اندازه جدول | 300 میلی متر X 300 میلی متر |
| سطح نویز | کمتر از 70 دسی بل |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |