| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| زور | 20000n |
|---|---|
| دامنه فرکانس | 3 هرتز تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| مستقیما | x، y، z |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی ارتعاش | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| شتاب | 100 گرم |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| برنامه | قطعات الکتریکی |
| زور | 10000N |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| حداکثر سرعت | 1.8m/s |
| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| حداکثر جابجایی | 2.5 میلی متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220 VAC، 50/60 هرتز |
| وزن | 200 کیلو گرم |
| حداکثر شتاب | 50 گرم |
| حداکثر سرعت | 2.5 M/s |
| قدرت | الکترونیکی |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
| مواد بسته بندی | جعبه پلی چوبی |
| لرزش | 3 محور |
| سکو | 600*600 میلی متر |
| نیروی ارتعاش | 20 KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش افقی |
| درخواست | خودرو |
| استفاده | تست ارتعاش فرکانس بالا |
| استاندارد تست | MIL STD 810G |
| درخواست | materila، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانه |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| تضمین | 1 سال |
| صنایع قابل استفاده | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| نیروی ارتعاش | 30000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| درخواست | قطعات خودرو |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| اندازه جدول | 1000*1000 میلی متر |