| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 2000 هرتز |
| بار | 300 کیلوگرم |
| قدرت | الکترونیکی |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
| مواد بسته بندی | جعبه پلی چوبی |
| لرزش | 3 محور |
| سکو | 600*600 میلی متر |
| زور | 20000n |
|---|---|
| دامنه فرکانس | 3 هرتز تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| مستقیما | x، y، z |
| شتاب | 100 گرم |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی سینوسی دارای رتبه | 20000n |
|---|---|
| نیروی تصادفی رتبه بندی شده | 20000n |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| حداکثر شتاب | 100 گرم |
| سرعت | 2.0m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | 20 کیلوگرم |
| روش کنترل | کنترل کامپیوتر |
| شتاب | 100 گرم |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی سینوسی | 60000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000HZ |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |