| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |
| نیروی سینو | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 180 کیلو گرم |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| بارگذاری | 270 کیلوگرم |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| درخواست | قطعات الکتریکی |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| درخواست | لوازم الکتریکی |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی سینو | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3000Hz |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی یا x ، y ، z |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی ارتعاش | 10 کیلو |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| اندازه سیم پیچ در حال حرکت | dia. دیا 240mm 240 میلی متر |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | ASLI |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001:2008 |
| استاندارد را برآورده کند | JIS-D1601-1995 |
|---|---|
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| درخواست | قطعات خودرو |
| لرزش | 3 محور |