| زور | 40000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 65 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 500 کیلوگرم |
| زور | 10000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| زور | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| حداکثر جابجایی | 50 میلی متر |
|---|---|
| کسب داده | کسب زمان واقعی |
| نوع تست | تصادفی ، سینوسی ، شوک و غیره |
| سیستم کنترل | PLC |
| حداکثر بارگذاری کنید | 100 کیلوگرم |
| زور | 40000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 65 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 500 کیلوگرم |
| دقت | 0.1 |
|---|---|
| قدرت | 40kva |
| کلاس حفاظتی | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| جهت ارتعاش | افقی عمودی |
| دقت | 0.1 |
|---|---|
| قدرت | 40kva |
| کلاس حفاظتی | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| جهت ارتعاش | افقی عمودی |
| تایپ کنید | دستگاه تست ضربه |
|---|---|
| دقت | 0.1 |
| قدرت | 10 کیلووات |
| کلاس حفاظتی | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| دقت | 0.1 |
|---|---|
| قدرت | 10 کیلووات |
| کلاس حفاظتی | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه (بدون بار) |
| حداکثر بار | 100 کیلوگرم |
|---|---|
| دامنه تست | 0 ~ 100 میلی متر |
| تجزیه و تحلیل | FFT ، PSD و غیره |
| زمان آزمون | 0 ~ 9999min |
| حداکثر زور | 1000n |