| زور | 3000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | افقی عمودی |
| برنامه | باتری |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| نیروی ارتعاش | 3000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| حالت ارتعاش | تصادفی |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| قطر سیم پیچ متحرک | 230 میلی متر |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| زور | 10000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | ارتعاش افقی عمودی |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 65 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 600 کیلوگرم |
| زور | 10000N |
|---|---|
| قدرت | الکترونیکی |
| جهت ارتعاش | لرزش افقی |
| موج ارتعاش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| سنسور شتاب | 1 عدد |
| فرکانس | 5 هرتز ~ 3500 هرتز |
|---|---|
| استفاده | شبیه سازی تست ارتعاش |
| جهت ارتعاش | x y z |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| زور | 10000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | x ، y ، z سه محور |
| شتاب | 100 گرم |
| معیار آزمون | MIL STD 810G |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| زور | 6000N |
|---|---|
| شتاب | 100 گرم |
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| روش عملیات | تقویت کننده |
| فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |
| لرزش | 3 محور |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
| اندازه جدول | سفارشی |
| حداکثر بار | 450 کیلوگرم |
| برنامه | باتری |