| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| استاندارد را برآورده کند | ISTA |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| زور | 3000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| سیستم کنترل | دستی، اتوماتیک |
|---|---|
| کسب داده | بلادرنگ، پس آزمون |
| وزن | سفارشی |
| حداکثر سرعت | 100 میلی متر بر ثانیه |
| حداکثر جابجایی | 50 میلی متر |
| سیستم کنترل | دستی، اتوماتیک |
|---|---|
| نام محصول | تجهیزات تست ارتعاش تصادفی |
| وزن | سفارشی |
| حداکثر شتاب | 100 گرم |
| محدوده فرکانس تست | 0.1-3000 هرتز |
| سیستم کنترل | دستی، اتوماتیک |
|---|---|
| حداکثر جابجایی | 50 میلی متر |
| ماکس فورس | 1000 نیوتن |
| نوع تست | سینوسی، تصادفی، شوک |
| کسب داده | بلادرنگ، پس آزمون |
| وزن | سفارشی |
|---|---|
| نام محصول | تجهیزات تست ارتعاش تصادفی |
| حداکثر جابجایی | 50 میلی متر |
| محدوده فرکانس تست | 0.1-3000 هرتز |
| تجزیه و تحلیل | زمان، فرکانس، مدال |
| وزن | سفارشی |
|---|---|
| محدوده فرکانس تست | 0.1-3000 هرتز |
| تجزیه و تحلیل | زمان، فرکانس، مدال |
| بعد | سفارشی |
| سیستم ایمنی | توقف اضطراری ، محافظت بیش از حد |
| زور | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 3000Hz |
| بار | 270 کیلوگرم |