| دقت | 0.1 |
|---|---|
| قدرت | 8 کیلو وات |
| ولتاژ | 380 V |
| ابعاد داخلی | W500*H600*D500mm |
| حجم | 150 لیتر |
| مدل | TH-225-B |
|---|---|
| ابعاد داخلی | W600XH750XD500(mm) |
| بعد خارجی | W1200XH1900XD1150(mm) |
| دمای پایین | 0℃ |
| دمای بالا | 150 ℃ |
| ابعاد داخلی | W400xH500xD400mm |
|---|---|
| حجم | 80 لیتر |
| محدوده دما | -40 تا 150 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 20٪ ~ 98٪ R.H. |
| نرخ افزایش دما | 3.0 درجه سانتیگراد در دقیقه |
| محدوده دما | -70℃~150℃ |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 20٪ ~ 98٪ R.H. |
| دقت دما | ± 0.5 ℃ |
| دقت رطوبت | ± 2.5٪ RH |
| منبع تغذیه | AC220V، 50/60HZ |
| محدوده دما | -70 درجه سانتی گراد ~ +150 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 20٪ ~ 98٪ R.H. |
| دقت کنترل | ± 0.5 درجه سانتیگراد؛ ± 2.5٪ RH |
| یکنواختی توزیع | ± 2.0 درجه سانتیگراد؛ ± 3.0٪ RH |
| سرعت افزایش دما | 0.1 تا 3.0 درجه سانتیگراد در دقیقه |
| ابعاد داخلی | W600XH750XD500(mm) |
|---|---|
| بعد خارجی | W1200XH1900XD1150(mm) |
| دمای پایین | -40 درجه سانتیگراد |
| دمای بالا | 150 تا 200 ℃ |
| محدوده رطوبت | 20 ٪ ~ 98 ٪ RH |
| ابعاد داخلی | W600XH400XD450MM ؛ |
|---|---|
| حجم | 108 لیتر |
| معیار آزمون | ASTM B117 |
| غلظت NaCl | 5 ٪ |
| فشار | 1.0 ~ 6.0kgf/cm2 |
| ابعاد داخلی | 1150x500x500 |
|---|---|
| محدوده دما | RT+15ºC ~+70 درجه سانتیگراد |
| ابعاد خارجی WXHXD (MM) | 1400x1600x750 |
| محدوده رطوبت | RT+15ºC ~+70 درجه سانتیگراد |
| قفسه نمونه | 2 |
| ابعاد داخلی | دیا. 350x d450mm |
|---|---|
| محدوده دما | 100 ~ 143c |
| محدوده فشار | 101.3kpa +0.0kg/cm2 ~ 3.0kgf/cm2 |
| محدوده رطوبت | 65 ~ 100 ٪ rh |
| قفسه نمونه | 2 |
| ابعاد داخلی | 1000x1000x1000 |
|---|---|
| محدوده دما | RT+15ºC ~+70 درجه سانتیگراد |
| روش کنترل | کنترلر صفحه لمسی LCD قابل برنامه ریزی |
| محدوده رطوبت | رطوبت هنگام روشنایی: 20 ٪ RH 75 ٪ RH (5 ± RH) |
| دمای محیطی برای استفاده | +5ºC ~+35 درجه سانتیگراد |