| بعد داخلی | W1000xH1000xD1000mm |
|---|---|
| بعد خارجی | W1200xH1900xD1300mm |
| حجم | 150 لیتر |
| محدوده دما | -20 تا 150 درجه سانتیگراد |
| دامنه رطوبت | 20٪ ~ 98٪ R.H. |
| منبع تغذیه | AC220V |
|---|---|
| نرخ IP | IPX1 X2 X3 X4 X5 X6 X9 |
| ماده داخلی | فولاد ضد زنگ SUS304 |
| ضخامت مواد داخلی | 0.05±1.0 میلی متر |
| ماده بیرونی | ورق فولادی گالوانیزه |
| سوراخ تست | 50 میلی متر یا 100 میلی متر |
|---|---|
| مخزن آب | 25 لیتر |
| در حال مشاهده پنجره | 250*300 میلی متر |
| صفحه کنترل | صفحه لمسی LCD |
| برند کمپرسور | بیتزر |
| بعد داخلی | 1000x1000x1000 میلی متر |
|---|---|
| بعد خارجی | 1600x1900x1400 میلی متر |
| جریان تست JIS | 1.8 لیتر در دقیقه تا 3.9 لیتر در دقیقه (RT-1000A)، 24.5 لیتر در دقیقه تا 39.2 لیتر در دقیقه (RT-1000 |
| فشار تست JIS | 0.1kgf/cm2 تا 0.3 kgf/cm2 (RT-1000A)، 1kgf/cm2 تا 3 kgf/cm2 (RT-1000B) |
| کاهش سرعت تست | 1 تا 1.5 میلیمتر/دقیقه (IPX1، IPX2)، 3 تا 3.5 میلیمتر/دقیقه (IPX3، IPX4) |
| بعد داخلی | W1000×H1000×D1000 میلی متر |
|---|---|
| بعد خارجی | W1600×H1950×D1450 میلی متر |
| وزن | 400 کیلوگرم |
| سوئیچ هوا | 63A |
| منبع تغذیه | AC220V 50/60Hz |
| بعد داخلی | W600xH850xD800mm |
|---|---|
| محدوده دما | RT+15C~+65C |
| دامنه رطوبت | 20% RH~98% RH |
| یکنواختی دما | +/-2.0C |
| ماده داخلی | فولاد ضد زنگ SUS 304 |
| منبع تغذیه | AC 220V یا 380V (ترانسفورماتور در دسترس است) |
|---|---|
| بعد | 1000mm*1000mm*1000mm |
| رابط | USB/RS232 |
| گارانتی | 1 سال |
| رطوبت | 10-98 ٪ RH |
| بعد داخلی | W800*H1200*D700mm |
|---|---|
| دامنه دما | (RT+15C) ~300C |
| دقت کنترل | +/-0.5C |
| روش کنترل | میکرو PID + SSR + تایمر |
| قفسه ذخیره سازی | دو لایه |
| بعد داخلی | W1200*H500*D800mm |
|---|---|
| حجم | 408 لیتر |
| معیار آزمون | ASTM B117 |
| غلظت NaCl | 5 ٪ |
| فشار | 1.0 ~ 6.0kgf/cm2 |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| ابعاد | 1000 x 1000 x 1000 میلی متر |
| منبع برق | 380 ولت |
| نام محصول | اتاق آزمایش آب و هوایی |
| وزن | 500 کیلوگرم |