| ابعاد داخلی | W600*H750*D500mm |
|---|---|
| حجم | 225 لیتر |
| نوع نمایشگر | صفحه نمایش لمسی قابل برنامه ریزی |
| قطر سوراخ آزمایش | Dia. دیا 50mm 50 میلی متر |
| رابط ارتباطی | Rs232 |
| ابعاد داخلی | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| محدوده دما | -40 تا 150 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 15٪ ~ 98٪ RH |
| دقت دما | ± 0.5 ℃ |
| دقت رطوبت | ± 2.5٪ RH |
| ابعاد داخلی | W400xH500xD400mm |
|---|---|
| محدوده دما | -40 تا 150 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 15٪ ~ 98٪ RH |
| دقت دما | 0.5 درجه سانتیگراد |
| دقت رطوبت | ± 2.5٪ RH |
| ابعاد داخلی | W600*H850*D800mm |
|---|---|
| حجم | 408 لیتر |
| محدوده دما | -40 تا 150 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 20 ٪ ~ 98 ٪ RH |
| نقطه ی امتحان | 85 درجه سانتیگراد، 85٪ RH |
| ابعاد داخلی | W600*H750*D500mm |
|---|---|
| حجم | 225 لیتر |
| نمایش | صفحه نمایش لمسی قابل برنامه ریزی |
| دستگاه ایمنی | دکمه توقف اضطراری |
| رابط کنترل | Rs232 |
| ابعاد داخلی | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| محدوده دما | -70 تا 150 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 20٪ ~ 98٪ R.H. |
| دقت دما | ± 0.5 ℃ |
| دقت رطوبت | ± 2.5٪ RH |
| ابعاد داخلی | W600*H750*D500mm |
|---|---|
| حجم | 225 لیتر |
| نوع نمایشگر | صفحه نمایش لمسی قابل برنامه ریزی |
| قطر سوراخ آزمایش | 50 میلی متر |
| رابط ارتباطی | Rs232 |
| دقت | 0.05 |
|---|---|
| قدرت | 7 کیلو وات، AC380 ولت 220 ولت |
| کلاس حفاظت | IP66 |
| ولتاژ | 380 V |
| دمای پایین | -40 درجه سانتیگراد |
| قدرت | 20 کیلووات، الکترونیکی |
|---|---|
| کلاس حفاظت | ip55 |
| ولتاژ | 380 V |
| ابعاد داخلی | W2000*H2000*D2000mm |
| حجم | 8000 لیتر |
| ابعاد داخلی | W600*H750*D500mm |
|---|---|
| حجم | 225 لیتر |
| نمایش | صفحه نمایش لمسی قابل برنامه ریزی |
| دستگاه ایمنی | دکمه توقف اضطراری |
| کنترل کامپیوتر | بله |