| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| ابعاد | W800xH800 xD800 میلی متر |
| منبع تغذیه | 380 ولت |
| نام محصول | اتاق آزمون محیطی |
| وزن | 500 کیلوگرم |
| مدل | TH-225-B |
|---|---|
| ابعاد داخلی | W600XH750XD500(mm) |
| بعد خارجی | W1200XH1900XD1150(mm) |
| دمای پایین | 0℃ |
| دمای بالا | 150 ℃ |
| رتبه بندی تصادفی | 10000N |
|---|---|
| شتاب امتیازی | 1000 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| جدول ارتعاش | W800*D800mm |
| سیم پیچ متحرک | 14 کیلوگرم |
| دقت | 0.1 |
|---|---|
| قدرت | 40kva |
| کلاس حفاظتی | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| جهت ارتعاش | افقی عمودی |
| نیروی سینو | 3000N |
|---|---|
| گسترش دهنده عمودی | 500 * 500 میلی متر |
| میز لغزش افقی | 500 * 500 میلی متر |
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 25 |
| ابعاد داخلی | W600XH750XD500(mm) |
|---|---|
| بعد خارجی | W1200XH1900XD1150(mm) |
| دمای پایین | -40 درجه سانتیگراد |
| دمای بالا | 150 تا 200 ℃ |
| محدوده رطوبت | 20 ٪ ~ 98 ٪ RH |
| نیروی سینو | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3000Hz |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی یا x ، y ، z |
| شتاب | 100 گرم |
| قدرت | الکترونیکی |
|---|---|
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
| نوع | نوع فرکانس بالا |
| لرزش | 3 محور |
| سکو | 600*600 میلی متر |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| برنامه | آزمایشگاه تحقیق و توسعه |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |