| standard | RTCA DO-160 |
|---|---|
| application | Automotive Parts |
| max. frequency | 2800hz |
| max.acceleration | 100g |
| displacement | 75mm |
| نیروی سینوسی | 20000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| قدرت | سیم 380V 3 فاز 5 |
| محدوده فرکانس (هرتز) | 3 ~ 3500 |
| سرعت امتیاز (متر بر ثانیه) | 1.8 1.2 1.2 |
| محدوده دما | -70C تا 150C |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی ارتعاش | 10KN |
|---|---|
| کنترل کننده | ونزو |
| فرکانس | 5-3000 هرتز |
| شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| دقت | 0.1 |
|---|---|
| قدرت | 40kva |
| کلاس حفاظتی | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| جهت ارتعاش | افقی عمودی |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |