| نیروی ارتعاش | 3000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| درخواست | قطعات الکترونیکی |
| نام دیگر | میز لرزشگیر |
| آزمون | سینوسی، تصادفی، شوک |
| درخواست | materila، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانه |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| تضمین | 1 سال |
| صنایع قابل استفاده | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
|---|---|
| استاندارد تست | MIL-STD-810F |
| ویژگی | تست شوک سینوسی و تصادفی |
| نیروی ارتعاش | 30000 نیوتن |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| نیروی سینوسی | 60000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 250 کیلوگرم |
| دامنه فرکانس | 5Hz تا 3500 هرتز |
|---|---|
| حداکثر شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی ضربه | 25 میلی متر |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| وزن سیم پیچ متحرک | 14 کیلوگرم |
|---|---|
| نیروی تکان دهنده | 1000 کیلوگرم (10000 نیوتن) |
| حداکثر بار | 270 کیلوگرم |
| حداکثر شتاب | 100 گرم |
| درخواست | دفاع، هوافضا، قطعات خودرو، برد PCB، الکترونیک |
| زور | 32000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |
| استاندارد تست | استاندارد EN 60068-2-6 |
|---|---|
| درخواست | آزمایشگاه تحقیق و توسعه |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | AC380V |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| درخواست | materila، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانه |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| صنایع قابل استفاده | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| نام محصول | سیستم تست ارتعاش |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| برند | ASLI |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |