| نیروی سینو | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| جهت ارتعاش | عمودی یا x ، y ، z |
| نیروی تصادفی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| ابعاد | 730*550*650mm L*W*H |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | چین |
| قدرت | 380 ولت ، 3 مرحله |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| زور | 3000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | افقی عمودی |
| برنامه | باتری |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| نیروی سینو | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3000Hz |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی یا x ، y ، z |
| شتاب | 100 گرم |
| درخواست | باتری موتور سیکلت |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| نیروی تکان دهنده | 3KN |
| استاندارد | IEC 60095-7 |
| محدوده فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی سینو | 3000N |
|---|---|
| گسترش دهنده عمودی | 500 * 500 میلی متر |
| میز لغزش افقی | 500 * 500 میلی متر |
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 25 |
| نیروی سینوسی | 10000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3000 هرتز |
| بارگذاری | 270 کیلوگرم |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| زور | 6KN |
|---|---|
| استاندارد | استاندارد JIS D1601 |
| نوع | الکترومغناطیسی |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| درخواست | باتری |