| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن تا 200000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| دقت | 0.1، +/- 0.5 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| قدرت | 4 کیلو وات |
| ولتاژ | 220 ولت |
| سیستم خنک کننده | خنک کننده بادی |
| ابعاد داخلی | 400X500X400 میلی متر |
| بعد داخلی | W2000*H2000*D2000mm |
|---|---|
| حجم | 8000 لیتر |
| محدوده دما | -70 تا 200 درجه سانتیگراد |
| دامنه رطوبت | 20 ٪ ~ 98 ٪ RH |
| قطر سوراخ آزمایش | Dia. دیا 100mm 100 میلی متر |
| دقت | 0.1 |
|---|---|
| قدرت | 40kva |
| کلاس حفاظتی | IP55 |
| ولتاژ | 380 V |
| جهت ارتعاش | افقی عمودی |
| نیروی سینو | 3000N |
|---|---|
| گسترش دهنده عمودی | 500 * 500 میلی متر |
| میز لغزش افقی | 500 * 500 میلی متر |
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 25 |
| زور | 32000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |