| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بار | 300 کیلوگرم |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| برنامه | آزمایشگاه تحقیق و توسعه |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 2000 هرتز |
| بار | 300 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 6000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلو |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| max. حداکثر acceleration شتاب | 100 گرم |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
|---|---|
| فرکانس | 5 تا 3000 هرتز |
| موج ارتعاش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| کنترل کننده | ونزو-820 |
| برنامه | LED، قطعات خودرو |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
|---|---|
| فرکانس | 5 تا 3000 هرتز |
| موج ارتعاشی | سینوسی، تصادفی، شوک |
| کنترل کننده | ونزو-820 |
| برنامه | LED، قطعات خودرو |
| فرکانس | 5 هرتز ~ 3500 هرتز |
|---|---|
| استفاده | شبیه سازی تست ارتعاش |
| جهت ارتعاش | x y z |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| درخواست | materila، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانه |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| تضمین | 1 سال |
| صنایع قابل استفاده | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |