| مدل | TH-225-B |
|---|---|
| ابعاد داخلی | W600XH750XD500(mm) |
| بعد خارجی | W1200XH1900XD1150(mm) |
| دمای پایین | 0℃ |
| دمای بالا | 150 ℃ |
| رابط | USB/RS232 |
|---|---|
| نام محصول | دستگاه تست دیگر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| نرم افزار | ویندوز/لینوکس |
| بعد، ابعاد، اندازه | 1000mm*1000mm*1000mm |
| ابعاد داخلی | W600XH750XD500(mm) |
|---|---|
| بعد خارجی | W1200XH1900XD1150(mm) |
| دمای پایین | -40 درجه سانتیگراد |
| دمای بالا | 150 تا 200 ℃ |
| محدوده رطوبت | 20 ٪ ~ 98 ٪ RH |
| رتبه بندی تصادفی | 10000N |
|---|---|
| شتاب امتیازی | 1000 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| جدول ارتعاش | W800*D800mm |
| سیم پیچ متحرک | 14 کیلوگرم |
| نیروی سینو | 3000N |
|---|---|
| گسترش دهنده عمودی | 500 * 500 میلی متر |
| میز لغزش افقی | 500 * 500 میلی متر |
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 25 |
| نیروی سینو | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3000Hz |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی یا x ، y ، z |
| شتاب | 100 گرم |