| ابعاد داخلی | W400xH500xD400mm |
|---|---|
| محدوده دما | -40 تا 150 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 15٪ ~ 98٪ RH |
| دقت دما | 0.5 درجه سانتیگراد |
| دقت رطوبت | ± 2.5٪ RH |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| ابعاد | 1000 x 1000 x 1000 میلی متر |
| منبع برق | 380 ولت |
| نام محصول | اتاق آزمایش آب و هوایی |
| وزن | 500 کیلوگرم |
| محدوده دما | -70 درجه سانتی گراد ~ +150 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 20٪ ~ 98٪ R.H. |
| دقت کنترل | ± 0.5 درجه سانتیگراد؛ ± 2.5٪ RH |
| یکنواختی توزیع | ± 2.0 درجه سانتیگراد؛ ± 3.0٪ RH |
| سرعت افزایش دما | 0.1 تا 3.0 درجه سانتیگراد در دقیقه |
| Control System | PLC |
|---|---|
| Dimensions | W1500xH1000 xD1000 mm |
| Power Supply | 380V |
| Product Name | Environmental Test Chamber |
| Weight | 500kg |
| internal dimension | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| volume | 80L |
| Temperature range | -40~150C |
| Humidity Range | 20~98%rR.H. |
| inner material | SUS304 Environmental Test Chamberstainless steel |
| دمای عملیات | 0-50 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رابط | USB/RS232 |
| وزن | 450 کیلوگرم |
| نمایش دادن | ال سی دی |
| نرم افزار | ویندوز/لینوکس |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| ابعاد | W800xH800 xD800 میلی متر |
| منبع تغذیه | 380 ولت |
| نام محصول | اتاق آزمون محیطی |
| وزن | 500 کیلوگرم |
| Heat | 3C/min |
|---|---|
| internal dimension | W1000*H1000*D1000mm |
| VOLUME | 1000L |
| temperature range | -60~150C |
| humidity range | 20~98%R.H. |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| ابعاد | 400x400x400 میلی متر |
| منبع تغذیه | 380 ولت |
| نام محصول | اتاق آزمون محیطی |
| وزن | 200 کیلوگرم |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| ابعاد | 400x500x400 میلی متر |
| منبع تغذیه | 380 ولت |
| نام محصول | اتاق آزمون محیطی |
| وزن | 200 کیلوگرم |