| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |
| استاندارد تست | روش MIL-STD-202 213 |
| لرزش | عمودی و افقی |
| اندازه جدول | 600x600 میلی متر |
| زور | 32000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |
| زور | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| زور | 40000n |
|---|---|
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بار | 500 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 6KN |
|---|---|
| فرکانس ارتعاش | فرکانس بالا |
| کنترل کننده | ونزو |
| قیمت | Affordable |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| برنامه | آزمایشگاه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بار | 300 کیلوگرم |
| منطقه تست | 1500 لیتر |
|---|---|
| محدوده دما | -70 ~ 180 درجه |
| لرزشگیر | 3KN ~ 100KN با توجه به نیاز |
| قدرت | 380 ولت |
| حالت لرزش | سینوسی، تصادفی، شوک |