| منطقه تست | 1000 لیتر |
|---|---|
| محدوده دما | -40 ~ + 150 درجه |
| محدوده رطوبت | 20 تا 98 درصد |
| اسکیت باز | لرزشگیر |
| حالت لرزش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| منطقه تست | 1000 لیتر |
|---|---|
| محدوده دما | -70 ~ 150 درجه |
| محدوده رطوبت | 20 تا 98 درصد |
| اسکیت باز | لرزشگیر |
| حالت لرزش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| ابعاد داخلی | W400*H350*D350mm |
|---|---|
| حجم | 49 لیتر |
| محدوده دما | -65 تا 150 درجه سانتیگراد |
| زمان بازیابی دما | در عرض 5 دقیقه |
| زمان تبدیل | در 5S |
| بعد داخلی | W800*H1200*D700mm |
|---|---|
| دامنه دما | (RT+15C) ~300C |
| دقت کنترل | +/-0.5C |
| روش کنترل | میکرو PID + SSR + تایمر |
| قفسه ذخیره سازی | دو لایه |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| Heat | 3C/min |
|---|---|
| internal dimension | W1000*H1000*D1000mm |
| VOLUME | 1000L |
| temperature range | -60~150C |
| humidity range | 20~98%R.H. |
| بعد داخلی | W900xH500xD600mm |
|---|---|
| بعد خارجی | W1400xH950xD1200mm |
| حجم | 270 لیتر |
| تست سالین | NSS ACSS |
| حجم اسپری | 1.0 ~ 2.0ml /80cm2 /h |