| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |
| سیستم کنترل | کنترل دیجیتال |
|---|---|
| سیستم خنک کننده | خنک کننده هوا |
| بعد، ابعاد، اندازه | 500 میلی متر × 500 میلی متر × 500 میلی متر |
| محدوده فرکانس | 10 هرتز - 2000 هرتز |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
|---|---|
| فرکانس | 5 تا 3000 هرتز |
| موج ارتعاشی | سینوسی، تصادفی، شوک |
| کنترل کننده | ونزو-820 |
| درخواست | LED، قطعات خودرو |
| حداکثر اندازه آرمیچر | 450 میلی متر |
|---|---|
| استاندارد تست | MIL-STD-810، RTCA DO-160 |
| حداکثر اندازه جدول | 1500*1500 میلی متر |
| عملکرد | سینوسی، تصادفی، شوک |
| مدل | سری ES |
| درخواست | LED، قطعات خودکار، باتری |
|---|---|
| استاندارد تست | MIL-STD-810، RTCA DO-160 |
| عملکرد | سینوسی، تصادفی، شوک |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| خروجی نیرو | 3000 ~ 100000 نیوتن |
| عملکرد | سینوسی، تصادفی، شوک |
|---|---|
| حداکثر شتاب آرمیچر | 100 گرم |
| حداکثر بار | 300 کیلوگرم |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| استاندارد تست | MIL-STD-810، RTCA DO-160 |
| زور | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x,y,z |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
| زور | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| زور | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |