| نیروی تصادفی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| حداکثر جابه جایی | 75 میلی متر |
| جهت ارتعاش | سه محور |
| برنامه کاربردی | آزمایشگاه تست، باتری، قطعات خودرو |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| فرکانس | 5 هرتز ~ 3500 هرتز |
|---|---|
| استفاده | شبیه سازی تست ارتعاش |
| جهت ارتعاش | x y z |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| شتاب | 100 گرم |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| زور | 32000n |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر یا سفارشی |
| جهت ارتعاش | عمودی یا X ، Y ، Z |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
|---|---|
| فرکانس | 5 تا 3000 هرتز |
| موج ارتعاش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| کنترل کننده | ونزو-820 |
| برنامه | LED، قطعات خودرو |
| حداکثر شتاب آرمیچر | 100 گرم |
|---|---|
| مدل | سری ES |
| محدوده فرکانس | 3 هرتز - 2000 هرتز |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| حداکثر بار | 300 کیلوگرم |
| عملکرد | سینوسی، تصادفی، شوک |
|---|---|
| حداکثر اندازه آرمیچر | 450 میلی متر |
| شتاب | 100 گرم |
| حداکثر بار | 300 کیلوگرم |
| درخواست | LED، قطعات خودکار، باتری |
| زور | 6000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| قدرت | فاز 380 ولت |
| نیروی سینوسی | 2000N |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |