| vibration force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 5~2800 Hz |
| displacement | 100 mm |
| speed | 1.8 m/s |
| max load | 500 kg |
| نیروی ارتعاش | 30 KN |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2800 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی ارتعاش | 30 KN |
|---|---|
| max. حداکثر acceleration شتاب | 100 گرم |
| استاندارد تست | IEC62133 |
| جهت ارتعاش | ارتعاش افقی و عمودی |
| حداکثر جابجایی | 51 میلی متر |
| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| فرکانس | 3 ~ 2500 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | محور XYZ |
| قدرت | 380 ولت 3 فاز |
| نیروی ارتعاش | 30 KN |
|---|---|
| max. حداکثر acceleration شتاب | 100 گرم |
| استاندارد تست | IEC62133 |
| جهت ارتعاش | ارتعاش افقی و عمودی |
| حداکثر جابجایی | 51 میلی متر |
| نیروی ارتعاش | 30 KN |
|---|---|
| فرکانس | 3 تا 2800 هرتز |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| شتاب | 100 گرم |
| درخواست | materila، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانه |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| تضمین | 1 سال |
| نام محصول | سیستم تست ارتعاش |
| نیروی ارتعاش | 30 کیلو |
|---|---|
| برنامه | باتری |
| معیار آزمون | IEC 60068-2-64 |
| شتاب | 100 گرم |
| تست | شوک زدن |
| نیروی ارتعاش | 30 کیلو |
|---|---|
| برنامه | باتری |
| معیار آزمون | IEC 60068-2-64 |
| شتاب | 100 گرم |
| تست | شوک زدن |
| نیروی تصادفی | 30 KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش افقی عمودی |
| حالت | الکترومغناطیسی |
| درخواست | آزمایشگاه |
| اندازه میز ویبره | 800*800 |