| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
|---|---|
| موج ارتعاشی | سینوسی و تصادفی |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| اندازه میز | 600*600 میلی متر |
| برنامه | LED، قطعات خودرو |
| زور | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3000Hz |
| بار | 270 کیلوگرم |
| نیروی ارتعاش | 30 کیلو |
|---|---|
| برنامه | باتری، قطعات خودرو |
| معیار آزمون | استاندارد MIL-STD |
| شتاب | 100 گرم |
| تست کنید | سینوسی، تصادفی، شوک |
| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| روش ارتعاشی | ارتعاش سینوسی و تصادفی |
|---|---|
| برنامه | قطعات الکتریکی |
| زور | 10000N |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| حداکثر سرعت | 1.8m/s |
| زور | 60000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 65 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 600 کیلوگرم |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
|---|---|
| وزن سیم پیچ متحرک | 3.5 کیلوگرم |
| قدرت فن خنک کننده | 3 کیلو وات |
| منبع تغذیه | AC380V |
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
|---|---|
| وزن سیم پیچ متحرک | 3.5 کیلوگرم |
| قدرت فن خنک کننده | 3 کیلو وات |
| منبع تغذیه | AC380V |
| جهت ارتعاش | عمودی + افقی |
| زور | 10000N |
|---|---|
| موج ارتعاش | سینوسی، تصادفی، شوک |
| جهت ارتعاش | لرزش رایگان سه جهت |
| سنسور شتاب | 1 کامپیوتر |
| کانال ورودی | 1 کانال |
| نیروی ارتعاش | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| شتاب | 100 گرم |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |