| نیروی ارتعاش | 6kn |
|---|---|
| فرکانس | 5-3500 هرتز |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |
| معیار آزمون | IEC 60068-2 |
| زور | 60000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 250 کیلوگرم |
| استاندارد | MIL، IEC، ASTM |
|---|---|
| برنامه | گوشی های هوشمند، تلفن همراه، قطعات |
| استفاده | تست ارتعاش |
| فرکانس | 3500 هرتز |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 5 هرتز ~ 3500 هرتز |
|---|---|
| استفاده | شبیه سازی تست ارتعاش |
| جهت ارتعاش | x y z |
| حداکثر سرعت | 1.6m/s |
| سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| معیار آزمون | استاندارد EN 60068-2-6 |
|---|---|
| کاربرد | آزمایشگاه تحقیق و توسعه |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| قدرت | AC380V |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| زور | 40000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 100 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| جهت ارتعاش | عمودی و افقی |