| محدوده دما | -70 درجه سانتیگراد تا 150 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 20 ٪ ~ 98 ٪ RH |
| ابعاد داخلی | W1000*H1000*D800mm |
| حجم | 800 لیتر |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
| ابعاد داخلی | W400xH500xD400mm |
|---|---|
| حجم | 80 لیتر |
| محدوده دما | -40 تا 150 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 20٪ ~ 98٪ R.H. |
| نرخ افزایش دما | 3.0 درجه سانتیگراد در دقیقه |
| سوراخ تست | 50 میلی متر یا 100 میلی متر |
|---|---|
| مخزن آب | 25 لیتر |
| در حال مشاهده پنجره | 250*300 میلی متر |
| صفحه کنترل | صفحه لمسی LCD |
| برند کمپرسور | بیتزر |
| قدرت | 20 کیلووات |
|---|---|
| ولتاژ | 380 V |
| مبردها | R404A یا معادل آن |
| سوراخ تست | Dia. دیا 50mm 50 میلی متر |
| رابط ارتباطی | RS232, R485 |
| نیروی ارتعاش | 6000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| شتاب | 100 گرم |
| دامنه فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| وزن سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلوگرم |