| پشتیبانی سفارشی | نصب شده |
|---|---|
| نام تجاری | ASLi |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| زور | 20000n |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بار | 300 کیلوگرم |
| استاندارد تست | استاندارد EN 60068-2-6 |
|---|---|
| درخواست | آزمایشگاه تحقیق و توسعه |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| مواد بسته بندی | جعبه پلی چوبی |
| لرزش | 3 محور |
| زور | 40000n |
|---|---|
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بار | 500 کیلوگرم |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| نیروی ارتعاش | سفارشی |
|---|---|
| نام تجاری | ASLI |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهینامه | ISO 9001:2008 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| زور | 30000n |
|---|---|
| سرعت | 2.0 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 75 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 500 کیلوگرم |
| sine force | 40000N |
|---|---|
| speed | 2.0 m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 500kg |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| شتاب | 100 گرم |
| جهت ارتعاش | 3 محور |
| روش عملیات | تقویت کننده |
| فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |