| نیروی ارتعاش | 30 KN |
|---|---|
| برنامه | باتری |
| استاندارد تست | IEC 60068-2-64 |
| شتاب | 100 گرم |
| آزمون | شوکه شدن |
| زور | 10000N |
|---|---|
| سرعت | 1.8m/s |
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا X ، Y ، Z |
| شتاب | 100 گرم |
| بسامد | 3 ~ 3000Hz |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی ارتعاش | 20 KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| استاندارد | MIL STD 810G، MIL STD 810F |
| حداکثر جابه جایی | 51 میلی متر |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| درخواست | باتری |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| نیروی سینوسی | 6KN |
|---|---|
| استاندارد | استاندارد JIS D1601 |
| نوع | الکترومغناطیسی |
| فرکانس | 5 تا 3500 هرتز |
| درخواست | LED، قطعات خودرو، بسته بندی |
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|
| نام تجاری | عسلی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| گواهی | ISO 9001: 2008 |
| نیروی ارتعاش | 3KN |
|---|---|
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی |
| درخواست | نظارت کنید |
| استاندارد تست | MIL STD 810F |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| نیروی تصادفی | 3000 نیوتن |
|---|---|
| شتاب | 1000 متر بر ثانیه |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| ابعاد | 730*550*650mm L*W*H |
| بعد داخلی | W900xH500xD600mm |
|---|---|
| بعد خارجی | W1400xH950xD1200mm |
| حجم | 270 لیتر |
| تست سالین | NSS ACSS |
| حجم اسپری | 1.0 ~ 2.0ml /80cm2 /h |