| بعد داخلی | W500*H400*D400mm |
|---|---|
| دقت تحلیل | 0.1 درجه سانتیگراد |
| یکنواختی دما | +/-2.5 درجه سانتیگراد |
| ماده داخلی | فولاد ضد زنگ SUS304 |
| درب تست | یک درب |
| نرم افزار | TT-5166 |
|---|---|
| رابط | USB/RS232 |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| وزن | 450 کیلوگرم |
| درجه حرارت | -70-150 ℃ |
| internal dimension | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| volume | 80L |
| Temperature range | -40~150C |
| Humidity Range | 20~98%rR.H. |
| inner material | SUS304 Environmental Test Chamberstainless steel |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| ابعاد | 2000x2000x2000 میلی متر |
| منبع تغذیه | 380 ولت |
| نام محصول | اتاق آزمون محیطی |
| وزن | 200 کیلوگرم |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| ابعاد | 1000 x 1000 x 1000 میلی متر |
| منبع برق | 380 ولت |
| نام محصول | اتاق آزمایش آب و هوایی |
| وزن | 500 کیلوگرم |
| ابعاد داخلی | W1000*H100*D1000mm |
|---|---|
| جلد | 1000 لیتر |
| محدوده دما | -70 تا 200 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 20~98% rR.H. |
| بندر تست | Dia. دیا 100mm 100 میلی متر |
| بعد داخلی | W500xH600xD500mm |
|---|---|
| حجم | 150 لیتر |
| محدوده دما | -20 تا 150 درجه سانتیگراد |
| دامنه رطوبت | 20٪ ~ 98٪ R.H. |
| نرخ افزایش دما | 3.0 درجه سانتیگراد در دقیقه |
| ابعاد داخلی | سفارشی |
|---|---|
| درخواست | آزمایشگاه |
| عملکرد | تست آب و هوای پیری |
| محدوده دما | -70 تا 150 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 20٪ ~ 98٪ R.H. |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| ابعاد | 400x400x400 میلی متر |
| منبع تغذیه | 380 ولت |
| نام محصول | اتاق آزمون محیطی |
| وزن | 200 کیلوگرم |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| ابعاد | W2000xH2000 xD1000 میلی متر |
| منبع تغذیه | 380 ولت |
| نام محصول | اتاق آزمون محیطی |
| وزن | 2500 کیلوگرم |