| نیروی سینوسی | 30000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جهت ارتعاش | عمودی افقی |
| درخواست | بسته باتری |
| فرکانس | 3 ~ 2500 هرتز |
| زور | 600 کیلوگرم |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 تا 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |
| کاربرد | ماتریلا، قطعات خودرو، بسته بندی، محصولات خانگی |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| صنایع قابل اجرا | صنایع نظامی، مدنی، لوازم الکترونیکی، خودرو، قطعات یدکی، الکترونیک، هوانوردی |
| نیروی سینوسی | 6000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 25 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| بارگذاری | 180 کیلوگرم |
| نیروی سینوسی | 3000 نیوتن تا 200000 نیوتن |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x,y,z |
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| زور | 3000N تا 200000N |
|---|---|
| جهت ارتعاش | لرزش عمودی یا x ، y ، z |
| سرعت | 1.8m/s |
| فرکانس | 3 ~ 3500 هرتز |
| شتاب | 100 گرم |
| موج ارتعاشی | سینوسی، تصادفی، شوک |
|---|---|
| جهت ارتعاش | محور X، Y، Z |
| شتاب | ۱ درصد |
| ورودی | 1 کانال |
| درخواست | صنعت خودرو |
| موج ارتعاشی | سینوسی، تصادفی، شوک |
|---|---|
| جهت ارتعاش | محور X، Y، Z |
| شتاب | ۱ درصد |
| ورودی | 1 کانال |
| درخواست | صنعت خودرو |
| زور | 6000N |
|---|---|
| سرعت | 1.6m/s |
| جابجایی | 25 میلی متر |
| بسامد | 3 ~ 3500 هرتز |
| بار | 180 کیلوگرم |
| نام محصول | میز لرزش |
|---|---|
| مدل | ES-10 |
| فرکانس | 3 هرتز تا 2000 هرتز |
| اندازه جدول | سفارشی |
| شتاب | 100 گرم |