شرح کاربرد:
تستر ارتعاش از نوع الکترودینامیک با فرکانس بالا با عملکرد طیف پاسخ ضربه برای محیط های آموزشی، تحقیقاتی و آزمایشگاهی استفاده می شود. یکساختار مدار مغناطیسی دوگانه، حلقه های عمل اسکلتی خود تولید، پشتیبانی هوابرد و یاتاقان های غلتکی و راهنمای خطی، فناوری مدرن پیشرفته جداسازی ترنیون و فناوری ویژه اتخاذ شده است، می تواند در تست ارتعاش سینوسی سه محوره X، Y، Z و تست ارتعاش تصادفی پهنای باند تکمیل شود، که توسط پالس کلاسیک (نیمه سینوسی، ذوزنقه ای، دندانه اره ای) و تست طیف پاسخ ضربه تکمیل می شود. این محصولات به طور گسترده در دفاع ملی، تسلیحات، هوانوردی، هوافضا، ارتباطات، الکترونیک، لوازم الکتریکی، ارتباطات، لوازم خانگی و سایر زمینه ها استفاده می شود.
| مدل: ES-30 | |
|---|---|
| رانش سینوسی | 3000kgf |
| رانش تصادفی | 3000kgf |
| رانش ضربه | 6000kgf |
| محدوده فرکانس | 3~2800Hz |
| جابجایی مداوم | 51mm |
| اثر جابجایی | 51mm |
| حداکثر سرعت | 1.8m/s |
| حداکثر شتاب | 981m/s2 |
| قطر سیم پیچ متحرک | Φ450mm |
| لحظه خارج از مرکز مجاز | >196N.m |
| نقطه اتصال بار | 6 نقطه |
| جرم معادل قطعات متحرک | 40kg |
| اندازه پیچ میز (استاندارد) | M10 |
| جهت ارتعاش | ارتعاش عمودی + افقی |
| فرکانس جداسازی محوری | <3Hz |
| حداکثر بار | 500Kg |
| نشت شار مغناطیسی | <1mT |
| ابعاد (بدون بسته بندی) (طول × عرض × ارتفاع) | 1000mm×550mm×850mm |
| وزن میز ارتعاش | 1300kg |
![]()
ویژگی های دستگاه تست ارتعاش:
1. اسکلت دایره ای دینامیکی با طراحی خوب، با فرکانس رزونانس محوری مرحله بالاتر.
2. مدار مغناطیسی دوگانه، نشت شار مغناطیسی کم، ساختار فشرده و منطقی.
3. یاتاقان های غلتکی میله راکر مستقیم و جهت گیری بدنه کامپوزیت وارداتی، ظرفیت بار خارج از مرکز.
4. پایه جداسازی ترنیون اختصاص داده شده به استفاده از هورمون، نصب راحتی.
5. فناوری پیشرفته در اطراف سیستم برای اطمینان از قابلیت اطمینان بالای دایره دینامیکی.
6. طراحی مجرای جدید و افزایش اثر خنک کننده.
7. سفتی استاتیکی، سفتی دینامیکی یاتاقان بالون کوچک، افزایش ظرفیت بار میز ارتعاش، بهبود عملکرد فرکانس پایین.
ترکیب دستگاه تست ارتعاش الکترومغناطیسی با فرکانس بالا:
میز تست ارتعاش، تقویت کننده قدرت، فن خنک کننده، میز لغزشی، توسعه دهنده عمودی
![]()