| vibration force | 6000N |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| زور | 2000N |
|---|---|
| جهت ویبراتون | ارتعاش افقی عمودی |
| درخواست | قطعات اتومبیل |
| سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلو |
| شتاب | 100 گرم |
| فرکانس | 5 هرتز ~ 3500 هرتز |
|---|---|
| استفاده | شبیه سازی تست ارتعاش |
| جهت ارتعاش | x y z |
| Max. حداکثر speed سرعت | 1.6 متر بر ثانیه |
| سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلو |
| زور | 600 نیوتن |
|---|---|
| جهت ویبراتون | ارتعاش عمودی |
| درخواست | محصولات الکترونیکی |
| سیم پیچ متحرک | 6.5 کیلو |
| شتاب | 100 گرم |
| نیروی سینوسی | 60000 نیوتن |
|---|---|
| سرعت | 1.8 متر بر ثانیه |
| جابه جایی | 51 میلی متر |
| فرکانس | 3 ~ 2000 هرتز |
| بارگذاری | 300 کیلوگرم |